Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Luoyang Zhongtai Industrial Co., Ltd.
Ana sayfa ÜrünlerDöküm ve Dövülerek

Maden Makine Parçaları Döküm ve Dövülerek Martensitik Çelik

Çin Luoyang Zhongtai Industrial Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Luoyang Zhongtai Industrial Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Maden Makine Parçaları Döküm ve Dövülerek Martensitik Çelik

Mining Machinery Parts Castings And Forgings Martensitic Steel
Mining Machinery Parts Castings And Forgings Martensitic Steel Mining Machinery Parts Castings And Forgings Martensitic Steel

Büyük resim :  Maden Makine Parçaları Döküm ve Dövülerek Martensitik Çelik

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Henan, Çin
Marka adı: ZTIC
Sertifika: ISO/CE
Model numarası: Döküm ve Dövme
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10 adet
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: Karton veya tahta sandık içinde veya Bilyalı Değirmen Makineleri Liner Plaka Cıvataları için gerekli
Ödeme koşulları: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Ayda 1000 Adet/Adet
Detaylı ürün tanımı
modeli: Martensitik Çelik Döküm ve Dövülerek İşleme Sıcaklığı: 400~700℃
Teknoloji işleme: Söndür ve öfkelendir Uygulama ürünü: Buhar türbini kanatları (düşük karbon), tıbbi ve cerrahi aletler, ölçüm aletleri, yaylar vb. (yüksek
Kullanmak: Valfler, türbin kanatları, nozullar, cıvatalar vb. Limanlar: Qingdao, Tianjin, Şanghay
sınıflandırma: Maden Makine Parçaları Tip: Döküm ve Dövme
Vurgulamak:

Dövme Martensitik Çelik

,

Döküm Martensitik Çelik

,

Maden Makinaları Martensitik Çelik

Madencilik Makine Parçaları Martensitik Çelik Döküm ve Dövülerek

 

1. Martensitik çeliğe girişdökümler ve dövmeler

MS-Martensitik Çeliğin mikro yapısı neredeyse Martensitik yapıdır.Sıcak haddeleme veya soğuk haddeleme ile elde edilebilir.Martensitik çelik yüksek çekme mukavemetine sahiptir ve maksimum mukavemeti 1600MPa'ya ulaşabilir.Bu kadar yüksek mukavemet altında hala yeterli şekillendirilebilirliğe sahip olması için, plastisitesini geliştirmek için temperlenmesi gerekir.Şu anda ticari yüksek mukavemetli çelik levhanın en yüksek mukavemet derecesidir.Genellikle sadece haddeleme şekillendirme üretimi veya damgalama şeklindeki basit parçaları kullanabilir, esas olarak araba kapısı çarpışma önleyici çubuğun ve boru şeklindeki parçaları değiştirmek için diğer parçaların gereksinimlerini oluşturmak için kullanılır, üretim maliyetlerini düşürür.

 

2. martenzitdökümler ve dövmelersertlik korelasyon parametreleri

Tip Ana bileşenler(%) işleme sıcaklığı(℃) Teknoloji işleme Başvuru
Martensitik paslanmaz çelik Krom içeriği %13~%18   Söndür ve öfkelendir Buhar türbini kanatları (düşük karbon), tıbbi ve cerrahi aletler, ölçüm aletleri, yaylar vb. (yüksek karbon)
Martensit çökeltme sertleştirme paslanmaz çelik   400~500℃ Yüksek sıcaklık çözümü, söndürme Kimyasal basınçlı kap, uçak yapısı
Martensitik ısıya dayanıklı çelik Krom içeriği %7,5 ~ %20,5 650~700℃ Temperleme Esas olarak valfler, türbin kanatları, nozullar, cıvatalar vb. için kullanılır.
maraj çeliği Nikel içeriği %18 ~ %25, molibden %5, kobalt %8 ve az miktarda titanyum ve alüminyumdur. 480℃ Hava soğutmanın katı çözümü Roket motoru kasaları, uçak iniş takımları, önemli kalıplar
 

 

 

3. Martenzitdökümler ve dövmelertedavi süreci ve kullanımı

Martensitik paslanmaz çelik, martensitik çökeltme ile sertleşen paslanmaz çelik, martensitik ısıya dayanıklı çelik ve maraging çelik, bileşime, ısıl işlem proses performansına ve uygulamaya göre farklıdır.

 

(1) %13 ~ %18 krom içeriğine sahip, su verme ve temperleme durumunda kullanılan, türbin kanatları (düşük karbonlu), tıbbi ve cerrahi aletler, ölçüm aletleri, yaylar vb. (yüksek karbonlu) için kullanılan martensitik paslanmaz çelik .

(2) Paslanmaz çeliği sertleştiren martensit çökeltme, krom nikel içeriği, yüksek sıcaklık çözeltisi, söndürme ve 400 ~ 500 ℃'de yaşlanma işleminden sonra, martensit matrisinde çok sayıda ikinci faz ve matris çöktürüldükten sonra, öncekinden daha yüksektir. kimyasal basınçlı kapların, uçakların vb. yapısının yapısı.

(3) Martensitik ısıya dayanıklı çelik, %7.5 ~ %20.5 krom, %0.15 ~ %0.85 karbon ve çeşitli alaşım elementleri içerir.Matris içinde dağılmış ince karbürler oluşturmak için 650 ~ 700℃'de temperlenir.Esas olarak otomobil motorlarının valflerinde, türbin kanatlarında, nozullarında ve cıvatalarında kullanılır.

(4) %18 ~ %25 nikel, %5 molibden, %8 kobalt ve az miktarda titanyum ve alüminyum içeren maraging çeliği, katı çözelti ve hava soğutmasından sonra 480℃'de yaşlandırılır.

Yüksek maliyeti nedeniyle, genellikle roket motoru kabukları, uçak iniş takımları, önemli kalıplar vb. gibi havacılık, uzay ve okyanus teknolojisinin önemli yapısal parçalarında kullanılır.

 

 

Maden Makine Parçaları Döküm ve Dövülerek Martensitik Çelik 0

Maden Makine Parçaları Döküm ve Dövülerek Martensitik Çelik 1

 

 

Satış sonrası servis

LUOYANG ZHONGTAI INDUSTRIES şunları sağlayabilir:

1. MÜHENDİSLİK YEDEKLERİ - TASARIM VE İMALAT

2. BÜYÜK HACİMLİ ÇELİK VE DEMİR DÖKÜM TEMELLERİ

3. BÜYÜK MAKİNE MAĞAZASI KAPASİTELERİ

4. EĞİTİM PROGRAMLARI

5. ÖNLEYİCİ BAKIM PROGRAMLARI

6. ÖNLEYİCİ BAKIM HİZMETLERİ

7. KAPSAMLI BAKIM PROGRAMLARI

 

LUOYANG ZHONGTAI INDUSTRIES'in Saha Servis Mühendisleri, özel olarak LUOYANG ZHONGTAI INDUSTRIES marka grubu ürünlerinde eğitilmiştir, ancak diğer OEM markalarının servisini üstlenebilmektedir.Teknisyenlerimiz, performansı optimize etmek ve arıza süresini en aza indirmek için ekipmanınızdaki sorunları gidermek için mevcut en gelişmiş teknolojik teşhis ekipmanıyla donatılmıştır.LUOYANG ZHONGTAI INDUSTRIES ayrıca tüm sarf malzemeleri ve elektrik/mekanik yedek parça ihtiyaçlarınızı sağlama konusunda kapsamlı bir yeteneğe sahiptir.

 

İletişim bilgileri
Luoyang Zhongtai Industrial Co., Ltd.

İlgili kişi: Windy Cheng

Tel: +8618237970781

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)