Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Luoyang Zhongtai Industrial Co., Ltd.
Ana sayfa ÜrünlerDöküm ve Dövülerek

Metalurjik 100 T 22 CBM Dökme Demir Cüruf Potu ve çelik fabrikası için cüruf potası

Çin Luoyang Zhongtai Industrial Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Luoyang Zhongtai Industrial Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Metalurjik 100 T 22 CBM Dökme Demir Cüruf Potu ve çelik fabrikası için cüruf potası

Metallurgical 100 T 22 CBM Cast Iron Slag Pot and slag ladle for steel plant
Metallurgical 100 T 22 CBM Cast Iron Slag Pot and slag ladle for steel plant Metallurgical 100 T 22 CBM Cast Iron Slag Pot and slag ladle for steel plant Metallurgical 100 T 22 CBM Cast Iron Slag Pot and slag ladle for steel plant Metallurgical 100 T 22 CBM Cast Iron Slag Pot and slag ladle for steel plant Metallurgical 100 T 22 CBM Cast Iron Slag Pot and slag ladle for steel plant Metallurgical 100 T 22 CBM Cast Iron Slag Pot and slag ladle for steel plant

Büyük resim :  Metalurjik 100 T 22 CBM Dökme Demir Cüruf Potu ve çelik fabrikası için cüruf potası

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Henan, Çin
Marka adı: CITIC LK
Sertifika: ISO9001:2015
Model numarası: Metalurji için Cüruf Potu
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: > = 1 Takım
Fiyat: $3,000.00
Ambalaj bilgileri: Standart ambalaj veya müşteri ihtiyacına göre
Yetenek temini: 5000.0 Takımları her Yıl
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: Çelik Başvuru: Metalurji için Cüruf Potu
Ağırlık: 10-100 ton gerçek küp: 22 CBM
İşlem: Casting. Döküm. Deburring .Drilling .Threading Çapak Alma .Delme .Diş Açma Hizmet: OEM ODM'si
Kalite kontrol: Profesyonel Muayene Liman: QingDao, Şanghay, TianJin
Vurgulamak:

100 T dökme demir cüruf pot

,

dökme demir cüruf pot

,

22 CBM Çelik cüruf pot

 
Ürün Açıklaması

 

Ağırlık 10-100 t metalurji endüstrisi cüruf potası dökme demir cüruf potası

Ağır İmalat Bölümü
Çin'de yapılan Dökme Çelik uzmanlık ürünlerinde Cüruf Tencereleri

Özellikler

- Doğru boyut;
- ISO 9001 kalite sistemi;
- Güvenli çalışan ürün;
- Profesyonel döküm becerisi;
- Eksiksiz gereksinimler

Döküm Cüruf Potu (metalurji cüruf kabı)

Özellik:

Malzeme: çelik, standarda göre kendiliğinden ergitme: ASTM, EN, DIN, ISO, JIS, GB, vb;

Kum kalıp dökümü: Sodyum silikat bağlı kum ve/veya reçine kumu yoluyla çelik döküm;

Desen: yeni doğal ahşap kalıp;

Tahribatsız muayene:

-görsel algılama ;

- Ultrasonik test;

- Manyetik partikül incelemesi ;

Kalite denetimi:

- Kimyasal analiz;

- Mekanik performans;

- Boyut raporu;

Cast Toleransı: Aksi takdirde ASTM, EN, DIN,ISO, JIS, GB

İşleme toleransı: dwg'ye göre aksi belirtilmedikçe.gereklilik;

 

Ürün adı Cüruf potası, cüruf kabı, cüruf kepçesi
Malzeme DIN 17182 GS-16Mn5 1.1131
gerçek küp 22 CBM
Yaklaşık Net Ağırlık 10-100 ton
Ürün uygulaması Çelik işleri
OEM hizmeti sundu Müşterinin çizimlerine göre

 Metalurjik 100 T 22 CBM Dökme Demir Cüruf Potu ve çelik fabrikası için cüruf potası 0Metalurjik 100 T 22 CBM Dökme Demir Cüruf Potu ve çelik fabrikası için cüruf potası 1

                                                                                      


CITIC IC, düşük alaşımlı karbon çeliği kalitelerinde ağır levha üretiminde uzmanlaşmış modern bir endüstriyel Çin grubudur.Tam entegre işler olarak organize edilen ana üretim tesisleri arasında kok fabrikası, yüksek fırınlar, BOF dönüştürücüler, ikincil metalurji, vakumlu gaz giderme, sürekli ve külçe döküm ile donatılmış oksijen çelik tesisi ve levha değirmenleri yer alıyor.Ana işi tamamlayıcı olarak, Ağır İmalatın bir kolu olarak bir "aşağı akış" üretim birimi mevcuttur: ağırlıklı olarak, vurgunun yapıldığı her yerde dökme çelikten (GS) yapılmış cüruf kaplarının tedarikine odaklanır. 45'e kadar kapasiteye sahip büyük kovalar

(1.575 fit küp).


CITIC IC'nin uzmanlığı, cüruf potalarının hem kullanıcısı hem de üreticisi olma ayrıcalığından kaynaklanmaktadır.Cüruf potalarının tasarımında ve mühendisliğinde kazanılan kapsamlı deneyim, öncelikle kendi çelik fabrikasında faaliyet gösteren potalara ve ikinci olarak da son 40 yılda cüruf potası taşıyıcıları ve servis sağlayıcıları ile işbirliği içinde üretilen yaklaşık 3.000 parçaya dayanmaktadır. metalurji endüstrileri.
Dillinger cüruf kapları, metalurjik veya kimyasal işlemlerden kaynaklanan erimiş veya katı cürufun bertarafı için güvenilir araçların gerekli olduğu her yerde dünya çapında çalışmaktadır.
Ağır İmalat Bölümü


Ürün tanımı
Burada kapsanan ürün, tek amacı metalurjik veya kimyasal işlemler sırasında oluşan erimiş veya katı cürufu toplamak, taşıma sırasında tutmak ve bertaraf yerinde bırakmak olan bir yük taşıma cihazıdır.
Cüruf kapları, bir kaldırma ekipmanının parçası oldukları için çok önemli öğelerdir ve bu nedenle mekanik tasarım mühendisliği ve çalıştırılmaları gereken eyaletin ulusal güvenlik düzenlemelerini ele alma açısından geçerler.Avrupa Topluluğu içinde kullanılması amaçlanan Dillinger cüruf haznelerinin tasarımı, 2006/42/EC Avrupa Makine Direktifinin gerekliliklerini karşılamaktadır: her cüruf haznesi CE uygunluk işareti ile tedarik edilmektedir.


Malzeme
Kaplar, dökümler için ticari adı CITIC IC'ye ait olan DICAST dökme çelikten yapılmıştır: bu malzeme A27/A 27M kalite 65-35: Nisan 2003, BS 3100 A1/A2: Ocak 1991 veya GS çeliklerine benzer 20Mn5, DIN 17182'ye göre: Mayıs 1992. DICAST, tamamen öldürülmüş bir çeliktir, vakumla gazı giderilir ve hem tokluk hem de uzama açısından iyileştirilmiş özelliklere sahip ince tane boyutunda bir yapıya işlenir.
• Kimyasal bileşim ürün Elements C Si Mn P S üzerinde doğrulanmıştır
Gerekli ≤0,23 ≤0,55 ≤1,65 ≤0,025 ≤0,025
Tipik %0,17 %0,40 %1,45 %0,015 %0,002
• Teslimat durumunda oda sıcaklığında kontrol edilen mekanik özellikler, yani her cüruf kabında mevcut olan silindirik dökme test bloklarından (∅60 mm x 250 mm) kaliteli ısıl işlemin tamamlanmasından sonra: hem numune hazırlama hem de test ASTM A ile uyumludur 370-96.
Özellikler Rm Reh
A KCV ( ortalama 3 numune / birey ) Gerekli ≥450 MPa ≥240 MPa ≥20 % ≥55 J / 39 J
Tipik 490 MPa 280 MPa %30 120 J / 85 J
• Teslimat durumu: normalleştirilmiş
Malzeme seçimine ilişkin not: hizmet ömrü ve bakım maliyet verimliliği açısından bariz avantajlar nedeniyle, döküm çelik, son yıllarda cüruf pota yapımında hem malzemelere, hem de küresel dökme demir ve lamel grafitli dökme malzemelere kıyasla daha önemli hale geldi. ütü.Diğer malzemelerin aksine, dökme çelik, kaynağa çok uygun olduğu için mükemmel onarım olanakları sunar.
Üretme
Muylular için dövme parçaların tedariği ve modelin mühendisliği dışında, tüm diğer işlemler şirket içi dökümhanede gerçekleştirilir.
• Kalıplama
dökümler, dökümlerin teslimat koşullarını belirleyen Çin standardı DIN EN 1599-1: Ağustos 1997'de gerektiği gibi işçi benzeri bir şekilde üretilir.Kalıplama, reçine bağlamaya dayalı bir kum preparasyonu kullanılarak modüler bir şişe içinde ayrı ayrı gerçekleştirilir.
• Muylular
muylular - varsa - tercihen dökümdür: kural olarak S355 J2G3 çelik malzemeden DIN EN 10250-2: Aralık 1999'a göre üretilir ve DIN 7527 Şubat 1975'e göre dövülür.
Dökme veya sıcak takılan muylular da sağlanabilir.
• Erime
eritme oksijen çelik fabrikasında gerçekleştirilir (2 kapalı 180 t BOF dönüştürücü);pota kapasitesi, hızı sürekli olarak kontrol edilen sürekli bir alt dökme işlemine izin verir.Metal analizi, bilgisayar bağlantılı bir spektrograf kullanılarak kontrol edilir.
Ağır İmalat Bölümü
• Isı tedavisi
her bir kap, hem tahıl inceltme hem de stres gidermeyi amaçlayan birleştirilmiş kaliteli bir ısıl işleme (tavlama) tabi tutulur, yani:
- AR3'ün üzerindeki bir sıcaklığa ısıtma, yaklaşık 915 °C'de östenitleme ve fırında kontrollü soğutma
- 600°C - 630°C'de ara bekletme ve fırında 300°C'ye kadar soğutmanın tamamlanması
• Yağlama ve giyinme
İç yüzey, cürufun bir miktar yapışmasına neden olabilecek yüzey süreksizliklerinin büyük ölçüde giderilmesi için amaca uygun olarak işlenir.Ek olarak, dökümler kumlama ile kireçten arındırılır ve nakliye için dış kısım ayrıca kaplanır.
Yüzey kalitesi, üreticinin MSS SP-55-1996 (Yüzey Düzensizliklerinin Değerlendirilmesi için Görsel Yöntem) gerekliliklerine göre kalifiye olan kapsamlı uygulamasından kaynaklanmaktadır.
Kalite güvencesi
İmalat rotası, uygulanan Kalite Sistemi ISO 9001: 2000 hükümlerine tabidir.
Standart dokümantasyon, her proses adımının tam izlenebilirliğini sağlar:
• Kimyasal bileşim, mekanik özellikler ve tahribatsız muayene dahil DIN EN 10.204 § 3.1'e göre üretici test sertifikaları;
• Bir "as-built" taslağı ile desteklenen boyutsal kontrol;
• Kaliteli ısıl işlemin kaydı;
• 2006/42/EC Makine Direktifi (geçerli olduğunda) tarafından istenen belgeler.
Tasarım 
Cüruf kapları, yetkili tarafından sağlanan iyi denenmiş ve kanıtlanmış bir konsepte göre üretilebilir veya operasyonel ortamdan kaynaklanan özel gereksinimlere göre özelleştirilebilir.Mevcut tasarım yelpazesi, geleneksel kepçelerden en gelişmiş kepçelere kadar uzanır.Cüruf kapları, servis koşullarına bağlı olarak hem mekanik hem de alternatif termal streslere maruz kalan aşınma ürünleridir.Doğru bir tasarım, çalışma ortamının hizmet ömrü üzerindeki etkisini en aza indirmeyi amaçlar: bununla birlikte, hem fiziksel hem de ekonomik yönleri göz önünde bulundurarak her zaman bir uzlaşma olarak kalır ve saha operasyonlarına uyarlanmış çeşitli şekillerle sonuçlanır.
Sonlu Eleman Analizini uygulayan uygun bir yazılımla birleştirilmiş önceki deneyimlerden elde edilen kapsamlı bir veri bankası, bireysel tasarım optimizasyonuna hizmet eder.
Hizmet felsefesi
CITICIC'in pazarlama stratejisi, cüruf potası operatörleriyle doğrudan temastan zevk almak ve karşılıklı kâr için uzun vadeli bir ilişki kurmaktır.
Cüruf kapları tek kullanımlık ürünlerden daha fazlasıdır: Üretici ve kullanıcı olarak çifte deneyimimizden yararlanarak tasarım mühendisliği açısından seçenekler sunmaya çalışıyoruz ve her zaman hizmet ömürlerinin optimizasyonunu hedefliyoruz.
Cüruf kapları ile beceri
Teslimat programı hakkında daha fazla bilgi ve ürün, tasarım, malzeme ve uygulama hakkında faydalı tavsiyeler, dökümhane departmanının müşteri hizmetleri ekibi tarafından sağlanmaktadır: doğru çözümü geliştirmenize yardımcı olmak için sizi aktif olarak destekleyecektir.

İletişim bilgileri
Luoyang Zhongtai Industrial Co., Ltd.

İlgili kişi: sales

Tel: +8618637916126

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)