Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Luoyang Zhongtai Industrial Co., Ltd.
Ana sayfa ÜrünlerCevher Öğütme Değirmeni

500-5000tpd Kapasiteli Çimento Dikey Değirmen ve Kireçtaşı Dikey Değirmen Fabrikası

500-5000tpd Kapasiteli Çimento Dikey Değirmen ve Kireçtaşı Dikey Değirmen Fabrikası

Cement Vertical Mill And Limestone Vertical Mill Factry With Capacity 500-5000tpd
Cement Vertical Mill And Limestone Vertical Mill Factry With Capacity 500-5000tpd Cement Vertical Mill And Limestone Vertical Mill Factry With Capacity 500-5000tpd Cement Vertical Mill And Limestone Vertical Mill Factry With Capacity 500-5000tpd Cement Vertical Mill And Limestone Vertical Mill Factry With Capacity 500-5000tpd Cement Vertical Mill And Limestone Vertical Mill Factry With Capacity 500-5000tpd Cement Vertical Mill And Limestone Vertical Mill Factry With Capacity 500-5000tpd Cement Vertical Mill And Limestone Vertical Mill Factry With Capacity 500-5000tpd Cement Vertical Mill And Limestone Vertical Mill Factry With Capacity 500-5000tpd Cement Vertical Mill And Limestone Vertical Mill Factry With Capacity 500-5000tpd Cement Vertical Mill And Limestone Vertical Mill Factry With Capacity 500-5000tpd Cement Vertical Mill And Limestone Vertical Mill Factry With Capacity 500-5000tpd Cement Vertical Mill And Limestone Vertical Mill Factry With Capacity 500-5000tpd Cement Vertical Mill And Limestone Vertical Mill Factry With Capacity 500-5000tpd

Büyük resim :  500-5000tpd Kapasiteli Çimento Dikey Değirmen ve Kireçtaşı Dikey Değirmen Fabrikası

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: ZTIC
Sertifika: ISO
Model numarası: ben
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Takım
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: Standart ambalaj veya müşteri ihtiyacına göre
Ödeme koşulları: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Ay başına 10.0 Takımları
Detaylı ürün tanımı
Uygulanabilir Endüstriler: Üretim Tesisi, Enerji ve Madencilik Yerel Hizmet Konumu: Vietnam, Endonezya, Avustralya, Arjantin
Showroom Konumu: Hiçbiri Koşul: Yeni
Tip: Dikey Değirmen Motor tipi: Alternatif akım motoru
Kapasite(t/saat): 50-720t/saat Garanti: 1 yıl
Satış sonrası hizmet sağlanır: Video teknik desteği, Çevrimiçi destek, Saha kurulumu, devreye alma ve eğitim Çimento Dikey Değirmen: 55~250 ton/saat
Kömür Dikey Değirmen: 5~70 ton/saat Cüruf Dikey Değirmen: 50~180 ton/saat
Ham Dikey Değirmen: 70~720 ton/saat Liman: Qingdao, Tianjin, Şanghay
Vurgulamak:

720 T/H Madencilik Bilyalı Değirmen

,

20 kWh/t Madencilik Bilyalı Değirmen

,

Kireçtaşı Dikey Değirmen 5000tpd

Ürün Açıklaması
Dikey Değirmen
• Çimento Dikey Değirmeni
• Kömür Dikey Değirmeni
• Ham Dikey Değirmen
• Cüruf Dikey Değirmeni

 

Çin'deki tüm yapı malzemeleri ekipman tedarikçileri arasında lider konumdayız ve eksiksiz ekipman tedariği için ulusal ihracat üssüyüz.
6000-10000 t/d üretim hatları için komple makine ihtiyaçları temin edebiliyoruz ve 5000 t/d çimento fabrikaları için anahtar teslim projeler kabul edebiliyoruz.Danimarka'da FLSmith, Almanya'da Leosche ve diğerleri gibi dünyanın önde gelen şirketleri ile işbirliği yaptık ve teknoloji alışverişinde bulunduk.İnşaat Malzemesi Ekipman Endüstrisinde kullanılan büyük Döner Fırınlar, büyük Bilyalı Değirmenler ve büyük Silindir Presler yapma konusunda iyi bir üne sahibiz.
Anahtar ekipmanlarımız için ayrıca “Çin Markası” isimleri kaydettik.
Bu sektördeki pazar payımız %65'in üzerindedir.
Dikey Değirmenler
2001 - Danimarka'da FLSmidth için büyük ATXO ekipmanının seri üretimi
2005 - LOESCHE ile işbirliği içinde Asya'daki en büyük dikey değirmeni üretti
2005 - Çimento Cüruf Değirmeni - Model LGMS4624 (Jiangsu Leida Co.)
2006 - FLSmidth ile işbirliği içinde büyük bir OK Dikey Freze üretti
Çin'de profesyonel bir üretici ve dikey değirmen tedarikçisi olarak, size diğer çeşitli ürünleri de sağlayabiliriz.
dikey kömür değirmeni, çeneli kırıcı, çimento üretim hattı, çimento öğütme tesisi, endüstriyel fırın ve fırın, öğütme ekipmanı, kırma ekipmanı, çevre koruma ekipmanı, soğutma ekipmanı, kurutma ekipmanı, bileşik gübre ekipmanı, paketleme makinesi, kimyasal ekipman gibi makineler ve elektrik kontrol sistemi.Ürünlerimizin çoğu ISO9000 ve CE sertifikasını geçmiştir ve Almanya, Rusya, Brezilya, Mısır, İran, Japonya, Güney Kore, Bengal, Pakistan gibi 60 kadar ülke ve bölgeden müşteriler arasında oldukça popüler olmuştur. Türkiye, Burma, Vietnam, Güney Afrika, Kolombiya, Bolivya vb. Dikey cüruf değirmenine ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Çimento Dikey Değirmen

* Uygulama Sanayi
Çimento Fabrikası, Öğütme İstasyonu
* Çıktı
55~250 ton/saat
* Spesifik Yüzey
3300~3800 cm²/g
* Sistemin Güç Tüketimi
25~30 kWh/t
Özellikler
1. Teknik ve teknoloji olgun ve istikrarlıdır
CITICIC'in 3800 cm²/g'ye kadar çimento spesifik yüzey alanı üretiminde kararlı ve
güvenilir kalite, zaten boru değirmenini tamamen değiştirme yeteneği olmuştur.
2. Çimento klinker hazırlamanın güç tüketimini etkili bir şekilde azaltmak
Toz haline getirilmiş kömür ölçüm verilerinin görüntülenmesine göre, geleneksel boru değirmenine göre ton çimento klinkeri başına dikey valsli değirmen üretiminin %30'un üzerinde elektrik tasarrufu sağlayabilir ve güç tasarrufu etkisi çok dikkat çekicidir.
3. Kararlı, yüksek verimli ve çevre koruma
Genel sistemde düşük titreşim ve gürültü, tüm sızdırmazlığa sahip ekipman, negatif basınç altında toz taşma olmadan çalışan sistem, temiz ortam.Bu nedenle, çimento dikey valsli değirmen, ulusal çevre koruma gereksinimlerini karşılar.Çalışma mekanizması değiştiğinde, çimento dikey valsli değirmen sürtünmeyi azaltabilir ve hizmet ömrünü uzatabilir.
4. Güçlü döküm kabiliyeti ve kısa teslim süresi ile
Great Wall, yurtiçinde büyük ölçekli bir komple döküm şirketine sahip üçüncü kuruluştur ve tek 120 tonluk döküm kapasitesini karşılayabilir, bu arada büyük ölçekli bir işleme atölyesine sahiptir, çimento dikey valsli değirmenin teslimat süresini azaltabilir büyük ölçüde.

Hammadde Dikey Değirmen

* Uygulama Sanayi
Çimento Fabrikası
* Çıktı
70~720 ton/saat
* Nihai Ürün İnceliği
80 μmR 12~15%
* Sistemin Güç Tüketimi
17~20 kWh/t
Ham Dikey Değirmen Özellikleri:
Dikey farin değirmenimiz diğer benzer makinelere göre çeşitli avantajlara sahiptir.Detaylı bilgi aşağıda verilecektir.
1. Yüksek öğütme verimliliği: gelişmiş öğütme ilkeleri, bilyalı değirmen ile karşılaştırıldığında %20~30'a kadar güç tüketimi tasarrufu yapmayı mümkün kılar.Artan nem içeriği ile daha fazla elektrik tasarrufu sağlayabilir.
2. Güçlü kurutma kapasitesi: Fırından çıkan sıcak atık gazları kurutma yapmak için kullanabilir ve kurutma ve kurutma yeteneğine sahiptir.
% 15'e kadar nem içeriğine sahip hammaddelerin öğütülmesi.
3. Küçük boyutlu ve basit proses akışı: tek bir gövdede entegre kırma, kurutma, öğütme, ayırma ve taşıma özelliklerine sahiptir.
4. Düşük ses ve az toz: Taşlama silindirleri ve taşlama diski arasında doğrudan temas yoktur.Böylece metalik darbe önlenir ve bilyalı değirmen ile karşılaştırıldığında sesi 20~25 desibel daha düşüktür.Bu dikey farin değirmeni tarafından tamamen kapalı negatif basınç işlemi kullanılmaktadır, bu nedenle işlem sırasında üretim ortamını temiz tutmaya yardımcı olabilecek toz yoktur.
5. Düşük aşınma oranı ve az metalik kirlilik: metal aşınması sadece 5~10g/t'dir.
6. Kararlı kimyasal bileşim ve hatta parçacık boyutu ile ürünlerinin kalsine edilmesi oldukça kolaydır.

Kömür Dikey Değirmen

* Uygulama Sanayi
Çimento Fabrikası, Çelik Fabrikası, Enerji Santrali
* Çıktı
5~70 ton/saat
* Nihai Ürün İnceliği
80 μmR %3
* Sistemin Güç Tüketimi
18~22 kWh/t
Kömür Dikey Değirmeninin Açıklaması:
Bu dikey kömür değirmeni tipik olarak yumuşak kömür veya bitümlü kömür gibi orta sertlikteki malzemeleri işlemek için tasarlanmıştır ve
Esas olarak yumuşak kömürün pozitif basınçlı pulverizasyon sisteminde kullanılır.Elektrik alanında, metalurji sektöründe yaygın olarak kullanılmaktadır,
yapı malzemesi endüstrisi, kimya endüstrisi vb.
Düşük enerji tüketimi, küçük işgal alanı, kolay kullanım, düşük ses, güvenilir performans, büyük kırma özelliklerine sahiptir.
oranı, uzun ömürlü taşlama bileşenleri, güçlü uygulanabilirlik vb.

Cüruf Dikey Değirmen

* Uygulama Sanayi
Çimento Fabrikası, Öğütme İstasyonu, Çelik Fabrikası
* Çıktı
50~180 ton/saat
* Spesifik Yüzey
4200~4500 cm²/g
* Sistemin Güç Tüketimi
≤43 kWh/t
Dikey Cüruf Değirmeni Açıklaması:
Dikey cüruf değirmenimiz, tipik olarak, yüksek fırınlı demir üretimi tarafından üretilen endüstriyel atık artıkları ile başa çıkmak için tasarlanmıştır.Yüksek fiziksel ve kimyasal aktivitesi ve potansiyel hidrolikliği nedeniyle cüruf, çimento endüstrisinde katkı maddesi olarak yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.Ve cüruf, betonun kalitesini ve dayanıklılığını artırmak için betondaki çimentonun yerini alabilir.
Dikey cüruf değirmenimiz, yüksek öğütme verimliliği, güçlü kuru kapasite, kolay ayarlama, düşük gürültü, düşük elektrik tüketimi, basit proses akışı, az aşınma vb. özelliklere sahiptir.
500-5000tpd Kapasiteli Çimento Dikey Değirmen ve Kireçtaşı Dikey Değirmen Fabrikası 0
SSS
S: Neden luoyang zhongtai endüstrileri co., ltd'ye inanıyoruz:A: 1. 30 yıldan fazla deneyim.2.Biz madencilik makineleri, inşaat makineleri, makineler döküm ve dövme parçaların önde gelen profesyonel tedarikçisi biziz.3. Tüm ürünler ISO9901:2000 kalite yönetim sertifikası ve CE, ROHS sertifikalarına sahiptir.S:Teslim süresiA: parça teslim süresi 1-2 ay, makineler 2-3 ay.S: Ödeme koşulları A: Ödeme türünü kabul edin: T/T, L/C, Western union, Cash.Sözleşme imzalandığında % 30% mevduat.Göndermeden önce ödenen tam ödemeS: Kalite garantisi?A: garanti süresi: ana makine için bir yıl.Yanlış bir şey olursa, teknik tavsiyede bulunacağız ve hemen çözüm bulacağız.Aşınan parçalar için uzun vadeli tedarik için yüksek kaliteli parçalar garanti ediyoruz.S: Satış sonrası servis?C: Son kullanıcının ihtiyacı varsa test ve parça bakımı yapan makineler için teknik kılavuz sağlayabiliriz.

İletişim bilgileri
Luoyang Zhongtai Industrial Co., Ltd.

İlgili kişi: sales

Tel: +8618637916126

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)